Hej, szukałem informacji o aranżacji i stwierdzam, że dużo się dowiedziałem. Sama od jakiegoś czasu zmieniam wystrój i szukam inspiracji. Pozdrawiam forumowiczów.
Ciekawa dyskusja. Z mojego doświadczenia aranżacja wnętrza to podstawa. Lepiej raz a dobrze.