Witam, przeglądałem forum i muszę przyznać, że temat jest świetnie opisany. Sam od jakiegoś czasu urządzam mieszkanie i takie porady bardzo się przydają. Dzięki i pozdrawiam.
Dobry temat. Dorzucę od siebie, że dobór mebli to podstawa. Lepiej raz a dobrze.