Witajcie, trafiłem tu przypadkiem i chcę powiedzieć, że temat jest świetnie opisany. Sam od jakiegoś czasu urządzam mieszkanie i każda wskazówka jest na wagę złota. Pozdrawiam serdecznie.
Dobry temat. Dorzucę od siebie, że dobór mebli to podstawa. Lepiej raz a dobrze.